dzieje się

warsztaty storyboardingu

warsztaty storyboardingu
Zapraszamy na styczniowy blok specjalny kursu Concept Artu i Ilustracji! Poprowadzi go gościnnie Milena Młynarska, storyboardzistka w Techlandzie. Storyboarding w produkcji gier, filmów i animacji - jak opowiedzieć historię w obrazkach - storyboard jako narzędzie komunikacyjne - praktyczne ćwiczenia storyboardingowe - jak zachować ciągłość narracji - jak zrobić animatic i czym jest pitch Szczegóły: http://www.fenomenarium.pl/kurs-concept-artu-i-ilustracji-poziom-zaawansowany

Beztroska Festiwal 2018 – twórcze inspiracje

06-07 pazdziernika 2018

Beztroska Festiwal 2018 – twórcze inspiracje
Pełna przyjaźni i uśmiechu atmosfera, twórcze aktywności, relaksacyjny nastrój, przestrzeń indywidualnych realizacji to świat, który warto pielęgnować i rozwijać. Jak co roku tak i podczas tej edycji czeka nas dużo artystycznych działań, koncertów, spotkań z inspirującymi ludźmi, świat jogi i relaksu. Warto zgłębiać te tematy nie tylko dlatego, że jest to przyjemne, ale bezsprzecznie przynosi nam wiele korzyści.

Gastro Miasto

29.06-01.07

Gastro Miasto
Naszą pasją jest goto­wa­nie, kosz­to­wa­nie oraz wyszukiwanie nowych, cie­ka­wych miejsc. Chcemy roz­bu­dzić kuli­narne smaki oraz wyobraź­nię wro­cła­wian, a także rozruszać kulinarny Wrocław oraz promować najciekawsze koncepty i świetnych Szefów Kuchni, których w naszym mieście nie brakuje. GastroMiasto to nie tylko jedzenie. Równie istotnym elementem trzydniowej imprezy będzie również część artystyczna, skierowana zarówno w kierunku dorosłych, jak i dzieci Przez cały weekend w Wasze gusta będzie starał się trafić DJ Endless, Alicja Janosz zagra w piątek koncert na żywo, a w sobotę i niedzielę poprowadzi muzyczne warsztaty dla najmłodszych

Tauron Nowa Muzyka Pop-Up!

16 czerwca 2018

Tauron Nowa Muzyka Pop-Up!
Katowicki festiwal muzyki elektronicznej przybywa do Wrocławia z projektem specjalnym – Tauron Nowa Muzyka Pop-Up! Już 16 czerwca we wnętrzu Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu zaprezentują się artyści światowej sławy. Na dwóch scenach zagrają legendy eksperymentalnej elektroniki, orkiestra marszowa grająca techno, a także tytani sceny klubowej.

Warsztaty w @Copper Cave

08-09grudzień 2018

Warsztaty w @Copper Cave
Renowacja mebli krok po kroku | Warsztaty w @Copper Cave Wielu z Was pytało kiedy będziemy organizować pierwsze warsztaty – i oto są! Zajęcia z renowacji mebli dla początkujących odbędą się w sobotę i niedzielę 08.12-09.12 w naszej galerii na terenie Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu. W czasie dziesięciu godzin zajęć nauczymy Was w jaki sposób zadbać o stare meble: dowiecie się jak usunąć stare powłoki, jak wzmocnić konstrukcję oraz jakie są metody wykańczania drewna. Stawiamy na praktykę i działanie, dlatego nie będziemy Was zanudzać teorią – wszystkiego dowiecie się w trakcie pracy.

Podwodny Wrocław

23 czerwca 2018 godz:13-00

Podwodny Wrocław
Kolejna edycja wielkiego artystycznego święta artystów. Koncerty, wystawy, performansy i inne . Program poniżej WSTĘP WOLNY

Inwazja FoodTrucków

11,12,13 maja 2018

Inwazja FoodTrucków
Sezon ulicznego jedzenia ruszył na dobre i nie zatrzyma się już do okolic października, kiedy pogoda zacznie odgrywać decydującą rolę. W dniach od 11 do 13 maja w Browarze Mieszczańskim odbędzie się premierowy wrocławski zlot sygnowany nazwą Inwazja FoodTrucków. Organizatorzy to starzy wyjadacze sceny foodtruckowej, przeprowadzający podobne eventy od kilku lat w wielu miastach w całym kraju, a tym razem postanowili zawitać do Wrocławia.

Wystawa „Myśli dekoracyjność” Dariusz Szmajda-Geck

17 marca 2018 godz.15

Wystawa „Myśli dekoracyjność” Dariusz Szmajda-Geck
Do pracy nad najnowszymi obrazami prezentowanymi na wystawie „Myśli dekoracyjność” zainspirowało mnie zagadnienie podziału sztuki na bardziej lub mniej wartościową, a szczególnie próba odpowiedzi na pytanie: dlaczego artystyczne wizje, których pierwotne przeznaczenie miało charakter jedynie oprawy/ tła/ dekoracji dla takich obszarów życia jak religia, nauka, sztuka, kultura, reklama, sport, uważane są za ponadczasowe dzieła i weszły do kanonu historii sztuki?